Jakie etapy transportu obsłużysz HDS - em?

Załadunek, rozładunek, przewóz
W zależności od specyfiki ładunku (waga, gabaryty) oraz miejsca w którym dokonać należy załadunku/rozładunku odpowiednio dopasowujemy rozmiar pojazdu z HDS. Nasze samochody są mobilne, wygodne, sprawne i szybkie. Przewóz i rozładunek zajmują wtedy dużo mniej czasu, a cały proces jest tańszy od zwykłego transportu. Firma RAZ-DWA oferuje nieograniczone zastosowanie pojazdów HDS, dzięki którym poprawisz jakość pracy na Twojej budowie.
koparki, rozładunek towarów ciężkich, transport HDS, usługi koparką dla inwestorów, usługi koparką dla klientów indywidualnych, Utwardzanie terenów, wykaszanie nieużytków, Wykaszanie rowów, wynajem koparek Chojnów, Legnica, Lubin, Prochowice

Jakie ładunki przewieziesz? Możliwości i  zastosowanie transportu HDS

Wnioskując z powyższych informacji, transport HDS ma zastosowanie w wielu branżach. W hydrauliczne dźwigi samochodowe wyposażone jest wiele ciężarówek, co jest bardzo praktyczne.Wykorzystanie ciężarówek z żurawiem czy koparką jest opcją kompaktową i uniwersalną, ponieważ nie potrzeba stosować kilku pojazdów, a mamy wszystko w jednym. Oto jakie materiały przewieziesz wygodnie i optymalizując etapy transportu za pomocą HDS:

- materiały budowlane stałe: palety cegieł, płyty, pustaki, okna itp 
- materiały budowlane sypkie
- materiały sypkie w rolnictwie
- kontenery, transportery, palety (możliwość przenoszenia kontenerów morskich do 40 stóp)
- pawilony, kioski, stróżówki, 
- toalety przenośne
- agregaty, urządzenia, maszyny przemysłowe 
- więźbę dachową, tafle blachodachówki
- płyty drogowe, bloki krawężnikowe
- pozostałe typy ładunków wymagające obsługi dźwigowej.

Pojazdy tego typu stosuje się w transporcie specjalistycznym, czyli ponadgabarytowym. W ten sposób przewożone są duże, niepodzielne ładunki, np. maszyny i pojazdy.

Dzielimy się doświadczeniem i doradzamy