Transport HDS Legnica

Podejmujemy się specjalistycznych zleceń związanych z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w hydrauliczny dźwig samochodowy.

Oferujemy usługi związane z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w hydrauliczny dźwig samochodowy. Sprawdzą się one w szczególności podczas załadunku, transportu i rozładunku obiektów o dużej masie lub nietypowych gabarytach. Ich główna zaleta polega na połączeniu właściwości samochodu mogącego poruszać się zarówno po drogach, jak i nieutwardzonych nawierzchniach, z funkcjami dźwigu zdolnego do podnoszenia znacznych ciężarów na duże wysokości.

To nieoceniona pomoc w czasie prowadzenia prac związanych z przewozem materiałów konstrukcyjnych (umieszczonych na paletach bloczków betonowych, zapraw, dachówek), kontenerów na gruz i inne odpady oraz ciężkich maszyn budowlanych. Pojazdy HDS sprawdzają się również podczas prac leśnych w zakresie zrywki drewna, czyli transportu ściętych drzew do miejsca załadunku, ich wstępnej obróbki lub składowania.

Korzystanie z usług transportu HDS pozwala obniżyć koszty związane z wynajęciem innych maszyn - dźwigów, wózków widłowych, koparko-ładowarek i pokrewnych urządzeń o podobnych funkcjach, a także pojazdów przeznaczonych do przewozu sprzętu budowlanego wyłączonego z ruchu drogowego. Ponadto samochody HDS świetnie sprawdzą się podczas podawania elementów konstrukcyjnych bezpośrednio na miejsce pracy, np. odpowiednią kondygnację. Dzięki temu wykonywane czynności przebiegają sprawniej, szybciej i bezpieczniej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług transportowych HDS realizowanych przez naszą firmę. Zapewniamy pomoc profesjonalnych doradców na etapie wyboru odpowiednich rozwiązań, a także wykwalifikowaną kadrę doświadczonych kierowców i operatorów. Zapraszamy do współpracy.  

Specjalistyczne usługi transportu towarów ciężkich HDS dla inwestorów z Legnicy, Jawora, Koskowic, Złotoryi, Lubina, Polkowic, Prochowic

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!