Wykaszanie rowów, nieużytków, karczowanie

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z utrzymaniem zieleni przy pomocy profesjonalnych maszyn do koszenia.

Aby przywrócić gruntom ich wartość użytkową pod przeprowadzanie różnego rodzaju inwestycji, konieczne jest wykonanie odpowiednich działań. Jednym z istotnych etapów tego procesu jest oczyszczenie obszaru z wszelkich niepotrzebnych elementów zielonych oraz traw i pozostałości, z pomocą odpowiednich maszyn do koszenia. Dzięki użyciu naszego sprzętu możliwe jest usuwanie wszelkiego rodzaju zieleni nawet w nierównym terenie, a także karczowania zaniedbanych terenów poboczy z rozdrabnianiem gęstych traw i pni drzew i krzewów bez względu na ich wysokość oraz średnicę. 

Specjalistyczne usługi usuwania roślinności z terenów użytkowych dla inwestorów z Legnicy i okolic


Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z utrzymaniem zieleni przy pomocy profesjonalnych maszyn do koszenia. Nasza pomoc obejmuje wykonywanie usług, takich jak:

karczowanie krzewów, krzaków i innych wysokich roślinności,
koszenie traw na łąkach, rowach, pasach przydrożnych, działkach i nieużytków,
koszenie i karczowanie rowów melioracyjnych,
usuwanie korzeni roślin i drzew,
wycinka roślin pod inwestycje i budowy,
usuwanie pozostałości po wycinkach, koszeniu itd.


W swojej pracy wykorzystujemy różne maszyny do koszenia, o szerokim zastosowaniu. Świadczymy wielotorowe usługi związane z usuwaniem niepotrzebnej zieleni z wszelkiego rodzaju działek prywatnych, terenów leśnych, przemysłowych itd. Zajmujemy się przygotowaniem działek wielkoobszarowych pod wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, drogowe, a nawet energetyczne i fotowoltaiczne.  

Specjalistyczne usługi koszenia, karczowania i  usuwania roślinności z terenów użytkowych dla inwestorów z Legnicy, Jawora, Koskowic, Złotoryi, Lubina, Polkowic, Prochowic

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!