Poznaj nas - zamów usługę, której poszukujesz!

Utwardzanie terenów: podjazdy, drogi, parkingi, place

Oferujemy różnego rodzaje usługi planowania podjazdów pod domki i parkingi z możliwością zagęszczania i utwardzania terenów

Jednym z najważniejszych elementów prac ziemnych jest zagęszczenie mas gruntu np. zasypka fundamentów, przygotowanie nawierzchni pod kostkę brukową, wały przeciw powodziowe, zasypki wykopów liniowych. Dlatego nasza firma posiada zagęszczarki tylko renomowanych producentów tj. Wacker, Bomag. Dzięki dużej sile zagęszczania dają bardzo dobre efekty.

Działania takie jak odpowiednie utwardzenie gruntu pod wszelkiego rodzaju drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki wydaje się na pozór niezwykle prostą sprawą. Wystarczy wysypać drobne odpady budowlane i nie martwić się o koleiny mogące wpłynąć na uszkodzenia podczas korzystania z uzyskanych tras. Jednak bez odpowiedniego rozeznania w przeprowadzanych pracach oraz przygotowania podłoża piaskowego do wykonania działań niezwykle trudno będzie stworzyć trwałą i estetyczną nawierzchnię, która umożliwi bezpieczny dojazd dla wszystkich maszyn i pojazdów. Właściwe zagęszczenie gruntu jest również  bardzo istotne, ponieważ efektem złego zagęszczenia, może być zapadnięcie się posadzki w budynku lub załamany rurociąg. Koszty naprawy takich błędów są bardzo wysokie. Dlatego zadzwoń i zapytaj o ceny zagęszczenia, wraz z dostawą piasku i wykonaniem zasypki!

Wykonujemy usługi utwardzania terenu pod wszelkie inwestycje budowlane, place, drogi nawierzchniowe, parkingi i inne. Dysponujemy odpowiedni i fachowym sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia tego typu działań. Jeśli szukasz dobrej jakości usług:

utwardzania dróg,
utwardzenia dróg dojazdowych i podjazdów,
przygotowania powierzchni pod drogi 


to dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz wstępną wycenę zlecenia. To odpowiednie rozwiązanie jeśli oczekujesz miarodajnych rezultatów podczas przeprowadzania wszelkich inwestycji. 

Dzięki naszej pomocy możesz uzyskać korzystną wycenę, terminowość i szybką realizację zlecenia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych jak i biznesowych, dla których przygotowaliśmy tylko korzystne oferty. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość naszych realizacji. Dzięki nam wszystko zostanie wykonane tak, jak należy, dzięki czemu uzyskasz trwałe i solidne rezultaty. 

Czytaj więcej

Kompleksowe usługi koparkami: obrotową, koparko - ładowarką oraz minikoparką

Wykonujemy wykopy pod fundamenty budynków, ogrodzeń, szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, przeprowadzanie niwelacji i skarpowania terenu

Usługi koparkami


Zdecydowana większość inwestycji budowlanych wymaga zastosowania ciężkiego sprzętu. Już na etapie przygotowania terenu pod budowę, wyrównywania jego powierzchni oraz usuwania niepożądanych elementów, standardową czynnością są prace koparką. Kolejne stadia przedsięwzięcia również nierzadko wykonywane są przy pomocy specjalistycznych maszyn. Do najpopularniejszych zadań, których realizację oferujemy w ramach naszych usług sprzętowych, należą:

wykonywanie wykopów pod fundamenty budynków, ogrodzeń, szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków,
przeprowadzanie niwelacji i skarpowania terenu,
przygotowywanie wykopów pod instalacje wodne, sanitarne, gazowe, elektryczne czy światłowodowe,
wykonywanie drenaży i odwodnień,
wykonywanie wykopów pod budowę dróg, ścieżek rowerowych i chodników,
prace wyburzeniowe i rozbiórkowe,
prace porządkowe, usuwanie gruzu i korzeni,
prace nasadzeniowe, wykopy pod stawy i oczka wodne,
korytowanie pod nawierzchnie brukowane i wysypane tłuczniem,
transport i przeładunek materiałów budowlanych w obrębie placu budowy.
Wszystkie nasze usługi realizowane są przez kadrę wykwalifikowanych operatorów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności na wysokim poziomie. Gwarantujemy wykonywanie prac z dużą starannością, w możliwie krótkim czasie, a przy tym w przystępnych cenach. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem.

Usługi koparką obrotową


Tego rodzaju sprzęt najlepiej sprawdzi się podczas wykonywania wykopów o dużej objętości. Koparki obrotowe charakteryzują się wysoką specjalizacją realizowania prac, znaczną efektywnością oraz płynnością działania. To dobry wybór w miejscach, gdzie równolegle stosowane są urządzenia przeładunkowe i transportowe. Tego typu maszyny cechuje szeroki zakres ruchu, a także możliwość dostosowania się do zróżnicowanych warunków otoczenia np. ukształtowania terenu. 

Koparki obrotowe świetnie nadają się do pogłębiania oraz kształtowania kanałów i koryt rzecznych, a także prowadzenia prac wydobywczych w wodzie i na skarpach. Oprócz tego stanowią trafny wybór podczas realizacji zadań takich jak:

wykonywanie wykopów o dużej głębokości i niewielkich średnicach np. studni,
prace wydobywcze górnictwa odkrywkowego - oddzielanie urobku i przenoszenie go  na maszyny transportujące, formowanie składowisk,
wykonywanie wykopów pod filary mostów i wiaduktów,
przygotowywanie głębokich wykopów pod fundamenty obiektów wielkopowierzchniowych, np. garaży podziemnych,
prace przygotowawcze pod budowę dróg,
zabiegi melioracyjne.
Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą świadczonych usług. Naszym celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie i profesjonalna, sprawna oraz skuteczna realizacja powierzonych zadań. Wykwalifikowany zespół doradców, kierowców i operatorów chętnie podejmie się wszelkich, nawet najtrudniejszych zadań. Zachęcamy do współpracy.

Usługi koparko-ładowarką dla inwestorów z Legnicy i okolic


Tego typu sprzęty są najbardziej uniwersalnymi maszynami budowlanymi. Ich złożona konstrukcja umożliwia oddzielanie urobku od gruntu z jednej strony, przy jednoczesnym jego załadunku i transporcie, dzięki wyposażeniu drugiej strony urządzenia. Koparko-ładowarki gwarantują szerokie spektrum możliwości zastosowania, a także szybkie i sprawne wykonywanie zadań. Dzięki możliwości podnoszenia dużych ciężarów na znaczne wysokości, pozwalają zrezygnować z konieczności wynajęcia dźwigu. Wykorzystywane są w budownictwie, górnictwie oraz rolnictwie.  

Do najczęstszych zadań wykonywanych przy pomocy koparko-ładowarki należą:

prace wyburzeniowe murów i niewielkich budynków,
prace porządkowe - załadunek i transport gruzu, odpadów wielkogabarytowych, usuwanie korzeni, odśnieżanie
prace przygotowawcze pod budowę budynków - kopanie fundamentów, wyrównywanie terenu,
transport towarów w obrębie placu magazynowego lub terenu budowy, sztaplowanie (układanie w stosy) palet, podawanie cięższych materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje, 
prace przygotowawcze pod budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, linii kolejowych, parkingów,
prace w gospodarstwach rolnych,
przeładunek materiałów sypkich,
przesadzanie drzew.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług zaprezentowaną na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, realizującą najbardziej skomplikowane zadania i wyróżniającą się wykwalifikowaną kadrą pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży, a także ogromną wiedzę specjalistyczną. Wysoka jakość wykonywania usług, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim Państwa zadowolenie stanowią dla nas priorytet.

Usługi minikoparką  - Legnica i okolice 


To najpopularniejszy typ urządzeń wykorzystywanych podczas różnorodnych robót ziemnych. Tego rodzaju sprzęt świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie praca większych maszyn byłaby niemożliwa lub problematyczna. Minikoparka z powodzeniem zmieści się na niewielkich działkach, w wąskich alejkach oraz przejedzie przez standardowe bramy. Może też być stosowana na glebach lekkich i terenach podmokłych, bez ryzyka znacznego uszkodzenia nawierzchni lub ugrzęźnięcia maszyny.

Małogabarytowe koparki idealnie nadają się do takich prac jak:

przygotowywanie wykopów pod system nawadniania lub drenaż,
wykonywanie wykopów pod instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, światłowodowe, gazowe, wodne i kanalizacyjne,
roboty przeładunkowe na niewielkiej powierzchni, a nawet wewnątrz budynków,
roboty ziemne podczas zakładania i przebudowy ogrodów - zbieranie humusu, rozprowadzanie gleby, korytowanie pod alejki, przygotowywanie placów pod elementy małej architektury, skarpowanie pod rabaty, kopanie oczek wodnych, transport materiałów budowlanych i większych roślin, usuwanie korzeni drzew,
wykonywanie wykopów pod fundamenty domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych, ogrodzeń,
przygotowywanie terenu pod niewielkie parkingi i chodniki,
podstawowe prace porządkowe - załadunek odpadów, gruzu, odśnieżanie.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług minikoparką. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w doborze najlepszych rozwiązań. Doświadczeni operatorzy gwarantują sprawne, profesjonalne i szybkie wykonanie powierzonych zadań. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Przyłożymy wszelkich starań, by nie zawieść Państwa zaufania.

Czytaj więcej

Wykaszanie rowów, nieużytków, karczowanie

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z utrzymaniem zieleni przy pomocy profesjonalnych maszyn do koszenia.

Aby przywrócić gruntom ich wartość użytkową pod przeprowadzanie różnego rodzaju inwestycji, konieczne jest wykonanie odpowiednich działań. Jednym z istotnych etapów tego procesu jest oczyszczenie obszaru z wszelkich niepotrzebnych elementów zielonych oraz traw i pozostałości, z pomocą odpowiednich maszyn do koszenia. Dzięki użyciu naszego sprzętu możliwe jest usuwanie wszelkiego rodzaju zieleni nawet w nierównym terenie, a także karczowania zaniedbanych terenów poboczy z rozdrabnianiem gęstych traw i pni drzew i krzewów bez względu na ich wysokość oraz średnicę. 

Specjalistyczne usługi usuwania roślinności z terenów użytkowych dla inwestorów z Legnicy i okolic


Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z utrzymaniem zieleni przy pomocy profesjonalnych maszyn do koszenia. Nasza pomoc obejmuje wykonywanie usług, takich jak:

karczowanie krzewów, krzaków i innych wysokich roślinności,
koszenie traw na łąkach, rowach, pasach przydrożnych, działkach i nieużytków,
koszenie i karczowanie rowów melioracyjnych,
usuwanie korzeni roślin i drzew,
wycinka roślin pod inwestycje i budowy,
usuwanie pozostałości po wycinkach, koszeniu itd.


W swojej pracy wykorzystujemy różne maszyny do koszenia, o szerokim zastosowaniu. Świadczymy wielotorowe usługi związane z usuwaniem niepotrzebnej zieleni z wszelkiego rodzaju działek prywatnych, terenów leśnych, przemysłowych itd. Zajmujemy się przygotowaniem działek wielkoobszarowych pod wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, drogowe, a nawet energetyczne i fotowoltaiczne.  

Czytaj więcej

Rozbiórki i niwelacje terenów

Świadczymy wysokiej jakości usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe wszelkich obiektów budowlanych metodami mechanicznymi, przy użyciu sprzętu ciężkiego.

Zajmujemy się działaniami związanymi z wyburzeniem lub rozbiórką różnych obiektów budowlanych, niezależnie od ich gabarytów czy położenia. W pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości metody mechaniczne z użyciem nowoczesnego sprzętu budowlanego- koparek. Nasze działania cechują się wysoką ekonomią oraz uwzględnieniem specyfiki zlecenia. 

Wysokiej jakości usługi rozbiórkowe i wyburzeniowe dla inwestorów z Legnicy i okolic.


Specjalizujemy się w wysokiej jakości usługach wyburzeniowych i rozbiórkowych wszelkich obiektów budowlanych metodami mechanicznymi, przy użyciu sprzętu ciężkiego, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych warunkach. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozbiórki i wyburzenia różnorodnych konstrukcji z użyciem wysokiej jakości koparek. 

Oferujemy usługi takie jak:

rozbiórki, wyburzenia obiektów prostych (domów, budynków, fundamentów),
wyburzenia i rozbiórki obiektów wielkopowierzchniowych,
rozbiórki i wyburzenia obiektów stalowych itd. 
Niwelacja terenu pod różne inwestycje 
Podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac konieczne jest uprzednie wykonanie procesu niwelacji terenu, które polega na odpowiednim wyrównaniu powierzchni gruntów poprzez jego uzupełnienie lub usunięcie nadmiaru kruszcu. Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi geodezyjnymi, dzięki czemu prowadzone przez nas działania cechują się wysoką skutecznością, i solidnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w ramach jakichkolwiek pytań odnośnie usług oraz uzyskania przedwstępnej wyceny zlecenia i skorzystania z naszych usług. 

Czytaj więcej

Transport HDS Legnica

Podejmujemy się specjalistycznych zleceń związanych z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w hydrauliczny dźwig samochodowy.

Oferujemy usługi związane z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w hydrauliczny dźwig samochodowy. Sprawdzą się one w szczególności podczas załadunku, transportu i rozładunku obiektów o dużej masie lub nietypowych gabarytach. Ich główna zaleta polega na połączeniu właściwości samochodu mogącego poruszać się zarówno po drogach, jak i nieutwardzonych nawierzchniach, z funkcjami dźwigu zdolnego do podnoszenia znacznych ciężarów na duże wysokości.

To nieoceniona pomoc w czasie prowadzenia prac związanych z przewozem materiałów konstrukcyjnych (umieszczonych na paletach bloczków betonowych, zapraw, dachówek), kontenerów na gruz i inne odpady oraz ciężkich maszyn budowlanych. Pojazdy HDS sprawdzają się również podczas prac leśnych w zakresie zrywki drewna, czyli transportu ściętych drzew do miejsca załadunku, ich wstępnej obróbki lub składowania.

Korzystanie z usług transportu HDS pozwala obniżyć koszty związane z wynajęciem innych maszyn - dźwigów, wózków widłowych, koparko-ładowarek i pokrewnych urządzeń o podobnych funkcjach, a także pojazdów przeznaczonych do przewozu sprzętu budowlanego wyłączonego z ruchu drogowego. Ponadto samochody HDS świetnie sprawdzą się podczas podawania elementów konstrukcyjnych bezpośrednio na miejsce pracy, np. odpowiednią kondygnację. Dzięki temu wykonywane czynności przebiegają sprawniej, szybciej i bezpieczniej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług transportowych HDS realizowanych przez naszą firmę. Zapewniamy pomoc profesjonalnych doradców na etapie wyboru odpowiednich rozwiązań, a także wykwalifikowaną kadrę doświadczonych kierowców i operatorów. Zapraszamy do współpracy.  

Czytaj więcej

Prace z podnośnikiem

Realizujemy prace z wykorzystaniem podnośników. Pomagamy w montażu, remontach i innych pracach na wysokościach.

Podnośniki to urządzenia jezdne, bez których ciężko przeprowadzić większość prac budowlanych i przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu tych nowoczesnych maszyn o odpowiednio dobranych parametrach technicznych możliwe jest uzyskanie efektywnych działań. 

Prace realizowane z wykorzystaniem podnośników koszowych pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa podczas przeprowadzania działań na wysokościach. Jest to nieoceniona pomoc szczególnie w przypadkach podejmowania czynności takich jak między innymi:

prace na wysokościach podczas budowy,
podczas prac przy liniach energetycznych i oświetleniu,
podczas malowania elewacji budynków,
podczas prac na dachach domów i budynków,
w pracach związanych z myciem obiektów na wysokościach,
podczas montażu bilbordów i reklam,
podczas wycinki drzew itd.

Zlecenia prac z podnośnikiem dla inwestorów z Legnicy i okolic

 Podnośniki koszowe umożliwiają pracę w pionie o zasięgu nawet do kilkudziesięciu metrów. Dodatkowo umożliwiają ruch kosza w pracy w poziomie. Dzięki niemu możemy szybko i bezpiecznie przeprowadzić konieczne prace bez konieczności wznoszenia rusztowań i innych rozwiązań. Z pomocą podnośnika bez problemu zrealizujesz wszelkie prace budowlane, remontowe czy porządkowe. To idealne rozwiązanie podczas prac komunalnych. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej i potrzebujesz skutecznej pomocy podczas pracy na wysokościach, to jest to idealna oferta, skierowana właśnie do Ciebie. Posiadany przez nas sprzęt jest niezwykle bezpieczny i sprawny, pozwala na wykonanie wszystkich prac terminowo i sprawnie. 

Czytaj więcej

Załadunek i rozładunek towarów ciężkich

Oferujemy bezpieczny, szybki transport, a także załadunek i rozładunek towarów o znacznej masie lub nietypowych gabarytach.


Bezpieczny, szybki transport, a także załadunek i rozładunek towarów o znacznej masie lub nietypowych gabarytach, często stanowi nie lada wyzwanie. Chcąc usprawnić ten proces, zwiększyć jego wydajność oraz efektywność warto postawić na sprawdzonych i zaufanych specjalistów w branży. 

Nasza firma oferuje szeroki zakres świadczonych usług sprzętowych, dzięki czemu dysponujemy różnorodnym taborem środków transportowych. Wśród posiadanych maszyn możemy wyróżnić koparki obrotowe, koparko-ładowarki, urządzenia małogabarytowe, a także pojazdy HDS. 

Kompetentni konsultanci pomogą dobrać sprzęt i usługi odpowiednie do Państwa potrzeb. Profesjonalni kierowcy oraz wykwalifikowani operatorzy przyłożą wszelkich starań by szybko, sprawnie i z jak najlepszym rezultatem wywiązać się z powierzonych zadań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług transportowych i przeładunkowych w zakresie towarów ciężkich. Niezawodny sprzęt oraz doświadczona kadra, z chęcią podejmą się wszelkich stawianych przez Państwa wyzwań.

Czytaj więcej