Kompleksowe usługi koparkami: obrotową, koparko - ładowarką oraz minikoparką

Wykonujemy wykopy pod fundamenty budynków, ogrodzeń, szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, przeprowadzanie niwelacji i skarpowania terenu

Usługi koparkami


Zdecydowana większość inwestycji budowlanych wymaga zastosowania ciężkiego sprzętu. Już na etapie przygotowania terenu pod budowę, wyrównywania jego powierzchni oraz usuwania niepożądanych elementów, standardową czynnością są prace koparką. Kolejne stadia przedsięwzięcia również nierzadko wykonywane są przy pomocy specjalistycznych maszyn. Do najpopularniejszych zadań, których realizację oferujemy w ramach naszych usług sprzętowych, należą:

wykonywanie wykopów pod fundamenty budynków, ogrodzeń, szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków,
przeprowadzanie niwelacji i skarpowania terenu,
przygotowywanie wykopów pod instalacje wodne, sanitarne, gazowe, elektryczne czy światłowodowe,
wykonywanie drenaży i odwodnień,
wykonywanie wykopów pod budowę dróg, ścieżek rowerowych i chodników,
prace wyburzeniowe i rozbiórkowe,
prace porządkowe, usuwanie gruzu i korzeni,
prace nasadzeniowe, wykopy pod stawy i oczka wodne,
korytowanie pod nawierzchnie brukowane i wysypane tłuczniem,
transport i przeładunek materiałów budowlanych w obrębie placu budowy.
Wszystkie nasze usługi realizowane są przez kadrę wykwalifikowanych operatorów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności na wysokim poziomie. Gwarantujemy wykonywanie prac z dużą starannością, w możliwie krótkim czasie, a przy tym w przystępnych cenach. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem.

Usługi koparką obrotową


Tego rodzaju sprzęt najlepiej sprawdzi się podczas wykonywania wykopów o dużej objętości. Koparki obrotowe charakteryzują się wysoką specjalizacją realizowania prac, znaczną efektywnością oraz płynnością działania. To dobry wybór w miejscach, gdzie równolegle stosowane są urządzenia przeładunkowe i transportowe. Tego typu maszyny cechuje szeroki zakres ruchu, a także możliwość dostosowania się do zróżnicowanych warunków otoczenia np. ukształtowania terenu. 

Koparki obrotowe świetnie nadają się do pogłębiania oraz kształtowania kanałów i koryt rzecznych, a także prowadzenia prac wydobywczych w wodzie i na skarpach. Oprócz tego stanowią trafny wybór podczas realizacji zadań takich jak:

wykonywanie wykopów o dużej głębokości i niewielkich średnicach np. studni,
prace wydobywcze górnictwa odkrywkowego - oddzielanie urobku i przenoszenie go  na maszyny transportujące, formowanie składowisk,
wykonywanie wykopów pod filary mostów i wiaduktów,
przygotowywanie głębokich wykopów pod fundamenty obiektów wielkopowierzchniowych, np. garaży podziemnych,
prace przygotowawcze pod budowę dróg,
zabiegi melioracyjne.
Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą świadczonych usług. Naszym celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie i profesjonalna, sprawna oraz skuteczna realizacja powierzonych zadań. Wykwalifikowany zespół doradców, kierowców i operatorów chętnie podejmie się wszelkich, nawet najtrudniejszych zadań. Zachęcamy do współpracy.

Usługi koparko-ładowarką dla inwestorów z Legnicy i okolic


Tego typu sprzęty są najbardziej uniwersalnymi maszynami budowlanymi. Ich złożona konstrukcja umożliwia oddzielanie urobku od gruntu z jednej strony, przy jednoczesnym jego załadunku i transporcie, dzięki wyposażeniu drugiej strony urządzenia. Koparko-ładowarki gwarantują szerokie spektrum możliwości zastosowania, a także szybkie i sprawne wykonywanie zadań. Dzięki możliwości podnoszenia dużych ciężarów na znaczne wysokości, pozwalają zrezygnować z konieczności wynajęcia dźwigu. Wykorzystywane są w budownictwie, górnictwie oraz rolnictwie.  

Do najczęstszych zadań wykonywanych przy pomocy koparko-ładowarki należą:

prace wyburzeniowe murów i niewielkich budynków,
prace porządkowe - załadunek i transport gruzu, odpadów wielkogabarytowych, usuwanie korzeni, odśnieżanie
prace przygotowawcze pod budowę budynków - kopanie fundamentów, wyrównywanie terenu,
transport towarów w obrębie placu magazynowego lub terenu budowy, sztaplowanie (układanie w stosy) palet, podawanie cięższych materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje, 
prace przygotowawcze pod budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, linii kolejowych, parkingów,
prace w gospodarstwach rolnych,
przeładunek materiałów sypkich,
przesadzanie drzew.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług zaprezentowaną na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, realizującą najbardziej skomplikowane zadania i wyróżniającą się wykwalifikowaną kadrą pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży, a także ogromną wiedzę specjalistyczną. Wysoka jakość wykonywania usług, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim Państwa zadowolenie stanowią dla nas priorytet.

Usługi minikoparką  - Legnica i okolice 


To najpopularniejszy typ urządzeń wykorzystywanych podczas różnorodnych robót ziemnych. Tego rodzaju sprzęt świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie praca większych maszyn byłaby niemożliwa lub problematyczna. Minikoparka z powodzeniem zmieści się na niewielkich działkach, w wąskich alejkach oraz przejedzie przez standardowe bramy. Może też być stosowana na glebach lekkich i terenach podmokłych, bez ryzyka znacznego uszkodzenia nawierzchni lub ugrzęźnięcia maszyny.

Małogabarytowe koparki idealnie nadają się do takich prac jak:

przygotowywanie wykopów pod system nawadniania lub drenaż,
wykonywanie wykopów pod instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, światłowodowe, gazowe, wodne i kanalizacyjne,
roboty przeładunkowe na niewielkiej powierzchni, a nawet wewnątrz budynków,
roboty ziemne podczas zakładania i przebudowy ogrodów - zbieranie humusu, rozprowadzanie gleby, korytowanie pod alejki, przygotowywanie placów pod elementy małej architektury, skarpowanie pod rabaty, kopanie oczek wodnych, transport materiałów budowlanych i większych roślin, usuwanie korzeni drzew,
wykonywanie wykopów pod fundamenty domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych, ogrodzeń,
przygotowywanie terenu pod niewielkie parkingi i chodniki,
podstawowe prace porządkowe - załadunek odpadów, gruzu, odśnieżanie.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług minikoparką. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w doborze najlepszych rozwiązań. Doświadczeni operatorzy gwarantują sprawne, profesjonalne i szybkie wykonanie powierzonych zadań. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Przyłożymy wszelkich starań, by nie zawieść Państwa zaufania.

Specjalistyczne usługi koparką obrotową, koparko - ładowarką oraz minikoparką dla inwestorów z Legnicy, Jawora, Koskowic, Złotoryi, Lubina, Polkowic, Prochowic

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!