Rozbiórki i niwelacje terenów

Świadczymy wysokiej jakości usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe wszelkich obiektów budowlanych metodami mechanicznymi, przy użyciu sprzętu ciężkiego.

Zajmujemy się działaniami związanymi z wyburzeniem lub rozbiórką różnych obiektów budowlanych, niezależnie od ich gabarytów czy położenia. W pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości metody mechaniczne z użyciem nowoczesnego sprzętu budowlanego- koparek. Nasze działania cechują się wysoką ekonomią oraz uwzględnieniem specyfiki zlecenia. 

Wysokiej jakości usługi rozbiórkowe i wyburzeniowe dla inwestorów z Legnicy i okolic.


Specjalizujemy się w wysokiej jakości usługach wyburzeniowych i rozbiórkowych wszelkich obiektów budowlanych metodami mechanicznymi, przy użyciu sprzętu ciężkiego, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych warunkach. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozbiórki i wyburzenia różnorodnych konstrukcji z użyciem wysokiej jakości koparek. 

Oferujemy usługi takie jak:

rozbiórki, wyburzenia obiektów prostych (domów, budynków, fundamentów),
wyburzenia i rozbiórki obiektów wielkopowierzchniowych,
rozbiórki i wyburzenia obiektów stalowych itd. 
Niwelacja terenu pod różne inwestycje 
Podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac konieczne jest uprzednie wykonanie procesu niwelacji terenu, które polega na odpowiednim wyrównaniu powierzchni gruntów poprzez jego uzupełnienie lub usunięcie nadmiaru kruszcu. Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi geodezyjnymi, dzięki czemu prowadzone przez nas działania cechują się wysoką skutecznością, i solidnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w ramach jakichkolwiek pytań odnośnie usług oraz uzyskania przedwstępnej wyceny zlecenia i skorzystania z naszych usług. 

Wysokiej jakości usługi rozbiórkowe i wyburzeniowe dla inwestorów z Legnicy, Złotoryi, Jawora, Koskowic, Kunic, Lubina, Polkowic, Prochowic

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!