Koparki gąsienicowe Lubin – Charakterystyka

Koparki gąsienicowe charakteryzują się sprawnością przy pracy w terenach o znacznym stopniu pochylenia.
koparki, rozładunek towarów ciężkich, transport HDS, usługi koparką dla inwestorów, usługi koparką dla klientów indywidualnych, Utwardzanie terenów, wykaszanie nieużytków, Wykaszanie rowów, wynajem koparek Chojnów, Legnica, Lubin, Prochowice

Koparki gąsienicowe charakteryzują się sprawnością przy pracy w terenach o znacznym stopniu pochylenia. Ich przyczepność do podłoża jest wyjątkowo dobra ze względu na dużą powierzchnię rozłożenia ciężaru maszyny. Ugrzęźnięcie czy poślizg gąsienicy jest praktycznie niemożliwy! Z nami zrealizujesz każdą usługę, na jakiej Ci zależy. Skorzystaj z oferty Raz-Dwa.com.pl – Koparki Legnica!

Koparki gąsienicowe – właściwości maszyny

Napęd gąsienicowy jest zazwyczaj trwalszy niż opony w koparkach innego typu. Oczywiście koparki gąsienicowe osiągają mniejsze prędkości niż koparki kołowe, ale nie są to drastyczne różnice. Te pierwsze potrafią poruszać się w tempie od 20 do 35 km/h. Natomiast koparki kołowe przemieszczają się z prędkością ponad 40 km/h. Ze względu na wagę koparek gąsienicowych (często około 40 ton) trzeba uważać, by teren, po którym się poruszają – nie uległ zapadnięciu. Gąsienice są idealnie przystosowane do pracy na podłożach o niestabilnym gruncie i wielu pochyleniach. W firmie Raz-Dwa.com.pl – koparki Lubin zadbamy o każdy szczegół wykonywanej dla Ciebie usługi!

Zalety koparek gąsienicowych:

- Idealnie sprawdzą się na terenach o wysokiej pochyłości, niestabilności podłoża

- Przystosowane do każdej płaszczyzny: pustynnej czy bagnistej

- Przyczepność pojazdu do podłoża

- Wjazd na plac budowy w praktycznie każdych warunkach

- Przewagą gąsienic jest rozłożenie ciężaru pojazdu na maksymalnie dużą powierzchnię

- Są wytrzymałe – żywotność napędu gąsienicowego około 7 lat

- Szybkie nabieranie urobku i przenoszenie go na niewielkie odległości

- Wyrównywanie terenu

- Wykonywanie zagłębień o różnej głębokości

Napędy hybrydowe – koparki Legnica

Producenci koparek coraz częściej sięgają po rozwiązania hybrydowe. Pozwalają one na oszczędność paliwa i obniżają maksymalne obroty silnika na minutę. Idealnie są też dostosowane do norm ochrony środowiska. Ich bezemisyjność i cichy napęd elektryczny powoduje, że do hybrydy przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców.

Usługi koparką dla klientów indywidualnych Legnica, Lubin i wiele innych miast. Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę i specjalistów na najwyższym poziomie! Zapraszamy!Dzielimy się doświadczeniem i doradzamy